Jarní podnikatelský restart

Začátek roku je příznačný pro předsevzetí, nové začátky, odhodlání a rozhodnutí začít konečně jinak a lépe. Nejsem velkým přítelem (přítelkyní) předsevzetí a dívám se na věc trochu střízlivěji. Nejsme stroje, ale naštěstí lidi. A proto jsem připravila společně se Sněmovní 7 na jaro sérii setkání s těmi, kteří se chtějí dozvědět, jak rozjet nebo nakopnout své podnikání ať už ve dvaceti nebo v padesáti (případně později). Jak se nebrat úplně vážně a přestát životní zlomy a občas i neúspěchy s humorem a nadhledem.

V rámci třech navazujících večerů si budeme nejdříve číst z knížky Jak podnikat a nezbláznit se a povídat si o mých úspěších, ale i vyhořeních a způsobech jak se dát zpět do pohody. Další večer se dozvíte jak rozjet druhou kariéru a zvládnout životní restart. A třetí večer bude věnován nakopnutí vašeho rozjíždějícího se podnikání. Nejde to tak, jak jste si představovali, trvá to dlouho a vydržet je těžké.

Přijďte na všechny večery nebo si vyberte kombinaci těch, které jsou právě pro vás to pravé. Těším se na vás ve Sněmovní  7.

20.2. v 18 hodin, Sněmovní 7
Jak podnikat a nezbláznit se, autorské čtení a večer o tom, jak se nebrat smrtelně vážně při podnikání

13.3. v 18 hodin, Sněmovní 7
Podnikatelský restart, Nastartujte své podnikání aneb Od nápadu k vlastnímu byznysu
Možná uvažujete o rozjezdu nového byznysu nebo hledáte odvahu odejít z korporátu a začít znova.  Postavit se na vlastní nohy, když nám není dvacet, ani třicet není lehké, ale není to nemožné. Všichni řešíme své ego, pocit vlastní důležitosti, strach z toho, co když to nevyjde a co tomu řeknou lidi. Večer o restartu, o odvaze, o nových podnikatelských výzvách s humorem a umění udělat si ze sebe občas legraci. Byznysplán na jednu stránku, jak a kde sehnat první zákazníky, za kolik prodávat a jak si říct o peníze. Rozjezd podnikání pro nás dospělé prakticky a bez zbytečných řečí.

27. března v 16 hodin, Sněmovní 7
Nakopněte svůj byznys, podnikatelský workshop s Margaretou Křížovou
Ať už patříte k věčným začátečníkům v byznysu nebo se chcete posunout dál, pojďme to společně rozjet. Jak nakopnout své podnikání, posunout se dál, nevzdávat to, i když se zrovna nedaří, jak ustát odmítnutí a neúspěchy a ještě se usmívat, kde sehnat investora, jak prezentovat svůj byznys tak, aby vás investoři milovali a na co se připravit při jednání s investorem.

Koupit vstupenky

 

Reklamy

1 komentář: „Jarní podnikatelský restart

  1. Pingback: Jarní podnikatelský restart – RSS ze světa

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s