Tydle rady si strčte za klobouk

 Nedávno mi v poště přistál mail s žádostí o konzultaci a radu, jak nakopnout a více rozjet business ve farmářském obchodě v krajském městě.

Užuž jsem měla napsanou odpověď, že nejdřív můžu koncem září, ale nedalo mi to a zkoukla web onoho farmářského obchodu, mrkla taky na Facebook, prohledala celý Instagram a kde nic tu nic. Web smutný, po farmářských dobrotách ani památky. Hodně slov a mraky čtení. Ale když mám hlad nebo chuť na něco zdravého a dobrého, nečtu, ale chci, aby se mi sbíhaly sliny a tradá do obchodu. Na webu se krčil jeden jediný obrázek. Na Facebooku poslední post z poloviny května! To bylo od té doby v krámě zavřeno? O dalších sítích, ani nemluvím, kde nic tu nic.

A tak jsem do rozepsaného mailu přidala ještě zmínku, že web není dostatečně sexy. Nemyslela jsem tím nutně fotky majitelů ve spodním prádle a tak, ale nějaká fotka čehokoliv k snědku by se šikla. Pak jsem taky přidala pár tipů, kde se dozvědět, jak psát na web – třeba ottocopy.cz nebo Míša Mužíková a jejích 365 copytriků. Taky jsem poradila, že by stálo za to natočit video z obchodu, video momentálně frčí a mobil s kamerou už má leckdo. Pak jsem ještě napsala, že se za konzultace platí. No a popřála, ať se mají majitelé hezky, ať se jim daří a popřála hezký den.

Asi jsem majitele namíchla, protože už nikdo neodepsal a radu už  nechtějí, leda možná zadarmo. Nejspíš si řekli, „bába kritizuje a dělá chytrou a eště za to chce zaplatit, takový rady si může strčit za klobouk“.
Pokud tedy máte zájem o chvalozpěv, máte to říct rovnou, poslala bych vám pár vět jako třeba „Máte ten nejlepší web, co jsem kdy viděla, jste nesmírně šikovný (á), nejchytřejší na celém širém světě a vůbec jsem nadšením bez sebe a tak něco…. a je to zadarmo.

Reklamy

1 komentář: „Tydle rady si strčte za klobouk

  1. Pingback: Tydle rady si strčte za klobouk – RSS ze světa

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s