Minutový networking v Pracovně

minutový networking V pondělí jsem absolvovala Minutový networking Petra Krejčího. I přes tropická vedra, dorazilo do Pracovny ve Vlkově ulici spousta lidí. Nikdy jsem tam nebyla, ale vypadá to moc pěkně, jestli se nemýlím, tak tam taky působí knižní bezdomovec Honza z Pragulicu – měl tam poličku s knížkama, bohužel jsem se zapomněla podívat.

Začalo to vesele, neboť jsem neměla peníze, karty nebrali, měla jsem pekelnou žízeň a bankomat v nedohlednu. Naštěstí se obětoval jeden mladý muž a pozval mě na obří sklenici Cideru.

Pak nám Lukáš Hrdlička a Kamila Vodochodská vysvětlili, jak máme networkovat, s kým se máme bavit, kam chodit, kdy přestat networkovat, přesunout se k dalšímu stolku, jakmile zazní zvonek, atd. Úplně všechny pokyny si nepamatuju, bylo mi vedro. Ale vím, že jsme se všichni museli představit během dvaceti vteřin. Mluvila jsem minutu a půl. Zásadně přetahuji daný čas a z podia mě musí odvléct (viz TEDx Brno).

U stolku se míhali tváře, invaze networkujících byla velká. Kdo mě teda fakt dostal byl Mario Kobida z Jump Parku Praha. Mírně omámená darovaným Ciderem jsem najednou zaslechla „…no a pak skočíte do pěnové jámy.“ To mě probudilo. „Cože?“ Mario mi právě vysvětloval, že skákat můžu na propojených trampolínách na Jarově a až mě skákání omrzí, můžu se vrhnout do té jámy (nejsem si jistá, co přesně v té jámě je, ale je to prý bezpečné). Prý je to skvělé proti stresu. Rozhodně vyrazím.

Na závěr se ještě moderátor dotazoval, zda si na Minutovém networkingu někdo našel také partnera. Vzhledem k tomu, že věkem bych mohla být matkou téměř všech přítomných, nevěnovala jsem tomu dotazu pozornost.

A co z toho plyne? Že networkovat se vyplatí, na věku nezáleží, protože se člověk vždycky něco dozví. Například o existenci pěnové jámy jsem neměla tušení. Navíc tam byl Daniel Gamrot, takže se člověk mohl přeptat na Evernote a myšlenkové mapy. Prostě doma na gauči nikoho nepotkáte, tak díky za pozvání!

Reklamy

3 komentáře: „Minutový networking v Pracovně

  1. Pingback: Minutový networking v Pracovně | RSS ze světa

  2. a mas uzasny uces! wouw!

    Odesláno z iPadu

    13. 8. 2015 v 17:39, Margareta Křížová <comment-reply@wordpress.com>:

    Margareta Křížová posted: “ V pondělí jsem absolvovala Minutový networking Petra Krejčího. I přes tropická vedra, dorazilo do Pracovny ve Vlkově ulici spousta lidí. Nikdy jsem tam nebyla, ale vypadá to moc pěkně, jestli se nemýlím, tak tam taky působí knižní bezdomovec Honza z Prag“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s