Laboratoř Vodafone týden po chřipce

sickPřepadla mě chřipka tak děsná, že jsem se minulý týden jen silou vůle doplížila metrem domů z Laboratoře Vodafonu (ale zase jsem ocenila, že schody z metra vedou skoro až do recepce Vodafonu, holt když jste velká firma…). Normálně díky svému grafomanství reportuju z podobných akcí už cestou domů. Posílám „vtipné“ tweety, tentokrát nic. Za normálních nechřipkových okolností bych totiž už dávno psala nadšeně o DISWAY, webu o bezbariérovém cestování. Velmi praktické. Představa, jak si zaplatíte dovolenou v hotelu na Šumavě a pak zjistíte, že do hotelu vede 37 strmých schodů, je děsná. Kde vzít Herkulese, aby vás i s vozíkem vynesl do recepce? Ovšem, když se podíváte na www.disway.cz, vyberete si hotel, kde sjedete od parkoviště až k baru a máte vystaráno. Super nápad a hlavně PRAKTICKÝ. Nezapomenu, jak mi známý líčil výlet do Sieny se svou ženou na invalidním vozíku. Kdo byl někdy v Sieně ví, že i vlastními silami se chodí po kočičích hlavách fakt blbě. Zkuste to s vozíkem. Dotyčný pár se po několika hodinách nerovného zápasu se středověkou dlažbou usadil ve vinárně na kraji Sieny a dalekohledem si prohlíželi slavné svažité náměstí průduchem středověké větrací šachty. Se sklenkou dobrého vína, naštěstí.

Ještě mě zaujal jeden projekt a sice OPRAVÁRNA a oprakavárna. Ti nebo lépe řečeno ty z nás, které mají doma milovaného manžela, který netuší nač je kladivo a hřebík, opravárnu velmi ocení. Mám už u dveří připraveno několik věcí na opravu a chystám se do oprakavárny, až ji v Praze otevřou.

Jediné, co mi trochu přitížilo (nástup chřipky už propukal večer 19. února naplno), byl popis projektu (už nevím, jak se jmenoval), který navštívil Silicon Valley. Fakt se snažím najít na tom úžasném údolí něco pozitivního, ale jde to ztuha. Dotyčný prezentoval svůj projekt tajemně. Zmínil jakýsi Techcrunch, kde se to hemžilo slavnými tech investory a projekty, které ale prý neměly žádný impact flsuhed. Dotěrně jsem vyzvídala, co tam tedy ten člověk dělal, co se naučil, co už by nedělal a co se tam teda vlastně dělo? Nedozvěděla jsem se nic moc. Ale asi to bylo tou chřipkou. I když cestou zpátky se mi udělalo docela dobře. V metru jsme se potkali s Martinem Jůzou z Ironing Ladies, úplně normálně, bez velkých tajností mi líčil, jak jim běží žehlení a jak se jim daří pronikat ke korporátním klientům. A to považuju za velký impact 2-smiling-face-with-open-mouth .
P.S. Ani na vteřinu mě nenapadlo pochybovat, že nevíte, co je impact.

Reklamy

2 komentáře: „Laboratoř Vodafone týden po chřipce

  1. Pingback: Laboratoř Vodafone týden po chřipce | RSS ze světa

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s