Šmejdi spusili marketingovou kampaň

obr 1 Občas mi chodí spamy. Jedná se o dva druhy. První od jistého pana Horáka, který nabízí neuvěřitelné zázraky přírody nejdéle do sedmi dnů. Oceňuju jeho vytrvalost, ale trochu mě mrzí, že si nezjistil, zda patřím do tábora mužů či žen. Vzhledem k jeho cílené nabídce, mám smůlu, i kdybych mu vykoupila celý krám. Další z kategorie spamů je folklór pana Wu a jeho optimistický pozdrav „zdravím a komplimenty“ Pan Horák mě nudí, pana Wu mám v podstatě ráda.

Naopak  SMS marketingová kampaň firmy „PROFI -nevím co“, která odstartovala v těchto dnech, mě štve. Je totiž z kategorie šmejdů.  Nabízí  možnost zavolat si „ZDARMA“ o půjčku. Bohužel není dle sms možné odesílatele a nabízejícího dohledat. A předpokládám, že ono ZDARMA vyjde ve finále pěkně draho. Kdyby byla možná osobní návštěva, ráda bych viděla na vlastní oči, jak podobní rádoby podnikatelé, ale ve skutečnosti lupiči vypadají. Jak vypadá někdo, kdo má založen svůj byznys na lichvě, neznalosti a naivitě lidí a jejich ochotě podlehnout všeobecné masáži – půjčit si na dovolenou u moře, případně vánoční dárky. Protože, kdo nejede k moři a nemá pod vánočním stromkem haldu darů, je lůzr neboli nemožný hňup.

Vykašlete se na podobné šmejdské půjčky. Okradou vás, zničí vám život a k moři se možná letos podíváte, ale nejspíš taky úplně naposled v životě. Na louce za chalupou sice není jako u moře, ale léto tam jde docela dobře přečkat. A lepší spát v klidu na louce za humny, než v Chorvatsku na pláži s exekutorem v zádech.

Hezké léto!

Reklamy

1 komentář: „Šmejdi spusili marketingovou kampaň

  1. Pingback: Šmejdi spusili marketingovou kampaň | RSS ze světa

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s