V Byznysklubu se včera žehlilo

ironing ladies

Včerejší Byznysklub byl pro mě dalším příjemným večerem. I přes pekelnou rýmu, jsem si to užila a moje hlasivky překvapivě celý večer vydržely (i díky sklenici růžového). 
Řeč byla o tom, jestli v úplných začátcích podnikání nutně potřebujete jenom peníze, nebo zkušenosti a peníze, nebo zkušenosti, kontakty a možná trochu peněz. A když už peníze potřebujete, jak si o ně říct? Probrali jsme taky pár špeků, abyste mohli před investorem machrovat. Pokud vás zajímá víc, na prezentaci se můžete podívat tady.

Do Byznysklubu přišli taky Martin Jůza a Jan Roháč, kteří založili firmu Ironing Ladies. To, že si vaše prádlo vyzvednou a zase vám ho vyžehlené dovezou, je super. Ale to, že vaše prádlo žehlí paní, které potřebují podat pomocnou ruku, posouvá žehlení o patro výš. Co paní, to příběh.

Honza s Martinem všechny dostali svým nadšením a kreativitou. Když popisovali, jak probíhal casting paní na žehlení v pražském Hubu nebo jak vláčeli 14 kg prádla tramvají, všichni se bavili. Rozbilo se auto a prádlo se k zákazníkovi prostě muselo dostat včas. A o tom to je, když chci v čemkoli uspět, musím prostě máknout, bez toho to nejde. Dalším krokem Ironing Ladies je získat firemní klienty. Firmy, které zahrnou žehlení prádla mezi benefity pro zaměstnance.  Držím palce a smekám!
P.S. Žehlení prádla jsem vyzkoušela, výsledek skvělý a navíc v krásném balíčku s mašlí a osobním pozdravem od paní, která mi vyžehlila. Moje(velmi) amatérská fotka nahoře je důkazem.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s