Bez Evernote je v životě prázdno

evernote Jsem milovník seznamů, poznámek a informací. Doma mám krabici plnou vytrhaných stránek a výstřižků z novin a časopisů. V dubnu 2010 (!) jsem si přečetla o Evernote. Pak jsem viděla úžasné video o tom, co všechno slon v zeleném poli svede. Poznámky, fotky, nápady, výstřižky, hlasové poznámky a určitě ještě spoustu dalších věcí, které jsem v tom videu nepochopila. Nadchl mě. Stáhla jsem si Evernote na iPad. A nic. Po několika marných pokusech Evernote zprovoznit a zjistit jak funguje, jsem ho zase odinstalovala, prostě smazala.

“Prosím tě Evernote je hračka, je to super, změní ti život.” už nevím, kdo to řekl, ale určitě někdo chytřejší než já.

Evernote jsem si opět nainstalovala.

“Welcome back, Margareta.”

Dík za přivítání. Jdu do části Make Evernote your own, nebo-li něco v tom smyslu Nastavte si Evernote přesně podle sebe.  To bych velmi ráda. Ovšem pro laika věc nemožná. Tahle část, o které si Evernote myslí, že je uživatelsky vstřícná, je pro člověka jako já na dvě věci – na nic a na …..

Zkrátím to, Evernote jsem ještě mnohokrát nainstalovala a zase smazala. Skoro jsem čekala, že z mého iPadu někdo vystrčí hlavu a poklepe si na čelo. Pokaždé mě přivítali, to zas jo, ale dál už nic. Zajímalo by mě, jestli nebylo lidem (pokud se tam lidi vyskytují) v Evernote divný, co je to zač, ten někdo, kdo znovu a znovu stahuje a maže. Mě by to teda divný bylo. Netrklo je, že je to třeba někdo, kdo je frustrovaný, potřebuje vlídné slovo a pomoc?

„Pomůžeme ti, ukážeme ti jak. Nevadí nám, že jsi retardovaná osoba, i přesto tě máme rádi.“

NIC.

Až teď. Po třech (!) letech úsilí. Potkala jsem Daniela Gamrota. Mám Evernote, dokonce i v počítači. Mám v něm poznámky, mám tam připnuté články. Mám totiž taky Web clipper! Je to bomba. Samozřejmě vy všichni, kteří máte Evernote už od kolébky, se nikam dívat nemusíte, ale nám ostatním doporučuju Daniela.  Život s Evernote je prostě fantazie.

P.S. Momentálně se mi nesynchronizuje iPad s počítačem, ale věřím, že do roku 2015 to zmáknu.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s