Večer v Černé labuti

cerna labut Děkuju moc vám všem za dnešní dávku energie v Černé labuti. Je jasné, že nás, kteří zatím do Silicon Valley nejedou je hodně a přesto máme chuť dělat business.

Paní Kamenická z Minifarmy Kristiánek je neřízená střela a i přesto, že ji odmítali dát práci po padesátce, rozjela svůj business s králíky a jsem přesvědčená, že úspěch se dostaví. Odmítla propadat zoufalství a šla do toho. Jen by to chtělo web, abychom se všichni mohli zapsat do pořadníku na úžasné králíky. Mimochodem, to že se králíci odmítají rozmnožovat dle business plánu, je zatím jedinou překážkou globálního úspěchu této minifarmy.

Stejně tak Monika z Dezerterie, které snižovali v práci plat tak dlouho, až si řekla, že začne péct 3D dorty a dneska se bojí dát fotky dortů na Facebook, protože by ji zákazníci strhali.

A nakonec Společnost E, kde pacienti s onemocněním epilepsií vážou neskutečně šmrncovní kytice. kytice Jednu jsem dneska večer dostala, je krásná. Je mnohem hezčí, než kytice, které si můžete v Praze koupit. Na vylepšení webu Společnost E pracuje, ale kytky si můžete objednat u Martiny Havlové na tel.  241 722 136.

Ještě jednou díky!

Margareta

P.S. Jestli se vám zdá, že je fotka kytice na špatném místě, tak to se vám nezdá, ale já ji prostě neumím dát jinam.

Reklamy

3 komentáře: „Večer v Černé labuti

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s