Rozjeďte business s alibi

Zdroj: wikihow.com

Zdroj: wikihow.com

Pobavil mě inspirativní článek v dnešní MfDnes. Podnikání s alibi v Německu. MfD 21.8.2013 Agentury na alibi

Core business – balamucení manželky či životního druha a výroba druhého života. O morálnosti businessu se nebudu rozepisovat, jsou i jiné diskutabilní podnikatelské aktivity – nejstarším řemeslem počínaje, hazardem konče.

Německý podnikatel Patrik Ulmer, který alibi pro své zákazníky vyrábí je spokojen. Business mu frčí.  Uvádí příklad švýcarského podnikatele (je-li skutečně ze Švýcar), kterému firma Alibi vytváří druhý, virtuální život. Švýcar má jednu rodinu s manželkou a druhou rodinu s milenkou. Podobný problém prý řeší muži i ženy. Ženy jsou podle mě v nevýhodě. Utajit jako žena druhou rodinu je docela fuška. Představuju si, jak se žena v první rodině objeví těhotná a dělá jako by nic.

To, že to praskne je jasné. Praskne to kvůli nenápadné maličkosti nebo náhodě, soused pojede náhodou do vedlejšího města a potká Švýcara s kočárkem a cizí ženskou.

Pokud se rozhodnete tento typ businessu rozjet, o zákazníky asi nebude nouze, ale smlouvu byste měli mít neprůstřelnou. Zaprvé bude chtít Švýcar, abyste se upsali k naprosté mlčenlivosti, i kdyby vás mučili. A až to praskne, Švýcar se bude chtít na někom zahojit. Vysoká pojistka se bude hodit. Bude tvrdit, že firma Alibi dělala věci, o které nežádal (veškeré pokyny písemně a archivovat). Naštvaná manželka s původní rodinou půjde po firmě Alibi za to, že z ní dělali pitomce, včetně přesměrovaných hovorů a fiktivního kolegy – viz článek.   Naštvaná utajovaná milenka půjde po Alibi prostě proto, že skončila havaj a celé to prasklo.  Trochu absurdní busines

Reklamy

2 komentáře: „Rozjeďte business s alibi

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s